Ana Sayfa

Demokrasi
Dikkat Çekenler
Önce Demokrasi
AB Yolunda
Haklarımız
Savaşa Hayır
Sivil Toplum
Sivil Anayasa
Minidev'in Amacı

Kültür
K Dergisi
Kültür-Sanat
Çevre
Gey-Lezbiyen Kültürü
L.G.B.T.T Yazıları
Alternatif Tıp
Başucu Yazıları
Cinsel Yaşam
Doğan Cüceloğlu İle
İletişim Dünyası

Farklı Renkler,
Farklı Kültürler

Süryani Kültürü
Yahudi Kültürü
Ermeni Kültürü
Rum Kültürü

Diğer
Minidev'de yazmak
ister misiniz?

Reklamlarınız İçin
İletişim

YAZARLAR


GLK Editörü'nden...Güncelleme: 02.10.2001

Deli deli psikodeli
Hatta Scholotzky's Deli

Komşumuzun kedisini gey olduğuna ikna ettim. Uzun süren bir tartışmanın ardından kediceğiz şu an sahip olduğu cinsel yönelimi gözden geçireceğini, hayatta her şeyin olabileceğini söyledi. Tabii bu ılımlı duruşun nedeni Mart ayının oldukça uzaklarda olması olabilir. Yoksa bu kedi milleti bir parça seks için adama tecavüz eder. Hiç sevmem de kedileri.

Ruhsal durumum konusunda yapılacak yorumları zevkle dinlerim. Hatta saatlerimizi ayarlarız ve planladığımız bir zamanda internetin sonsuz odacıklarının birinde buluşur muhabbet ederiz. Muhtemelen bizden önce o odada buluşan çift sanal seks yapmış olacaktır. Yani seks yaptıklarını sanmışlardır. Ama aslında yapmamışlardır. Bu yüzden utanacak, kızaracak, bozaracak bir şey de yoktur.

Ne kadar tuhaf. Sırf editörüm diye ne yazsam koyuyorlar buraya. He he. İşte bazen de böyle aklıma ne geliyorsa döktüveriyorum. Aslında hep sadece aklıma gelenleri yazıyorum ama bugün de böyle abuk subuk şeyler geldi işte. Aldığım korsan CD'lerden bilgisayarıma mp3 yapıp kopyaladığım şarkıları dinliyorum. Aslında bir tür çalıntı sanat eseri bunlar. Yani CD satıcılarının, toptancılarının, hatta CD yazıcı satan şirketlerin ve tabii ki bu CD'leri alanların suç ortaklığı söz konusu.

Neyse konuyu dağıtmayayım. Konu yoktu ama yine de dağılmasın. Geçenlerde Elton John açıklama yapmış, Nicole Kidman beni tahrik ediyor diye. Bence orada bir yanlış anlaşılma var. İngilizce'de "turn on" yani tahrik etmek, radyo, televizyon gibi aletleri açmak anlamına da gelir. Elton John da yaşlandı kendini radyo sanıyor artık. Yani birazcık bunadı. Bu yüzden bir radyo olsam da Nicole beni açsa demiştir bence. Çeviri hatası anlayacağınız.

Ama ya gerçekse. Şaka maka gerçekten yaşlanmış adam. Sen git Hollanda erkek güzeliyle düş kalk, sonra da Nicole de. İlgi mi çekmek istedi acaba? Belki Nicole Kidman'a şarkı bile yazar. NicoleTom Cruise'a yaklaşmak için kullanıyor desek artık çok geç. Çoktan ayrıldılar. Haaa, hani Tom Cruise'la ilişkim var diye ortaya çıkan bir porno oyuncusu (erkek) vardı. Tom Cruise da inkar etti falan. New York ve San Francisco'daki "camia" bağlantılarımdan öğrendiğime göre ateş varmış ve o yüzden duman çıkmış!

Dedikodu gibisi yok. İşte o yüzden "paşagalaşamdan"lar bol bol satıyo, paparazzi programları prime time'larda. Bir arkadaşım "Yahu televizyonda en iyi saatlerde seyredecek hiçbir şey olmuyor. Hep paparazzi. İşte kırk yılda bir bir maç oluyor, ancak o izlenebiliyor" dedi. Bunun benim yaşamıma tercümesi, o saatlerde asla izlenecek bir şey olmadığı. N'apıyim, sevmiyorum futbol.

Yazımı bir şarkı önerisiyle bitiriyim. Moby ve No Doubt'un solisti Gwen'in birlikte söylediği "Southside". Şarkı da klip de pek bir güzel. Tavsiye tavsiye.

Neşeli kalın.

Uğur ALPERDiğer yazıları için tıklayın

 GL KÜLTÜRÜ

GLK EDİTÖRÜ'NDEN

DERDİNİ SÖYLEMEYEN

EŞCİNSEL DEHALAR

TARİHİN PEMBE
SAYFALARI


ROMEO & ROMEO

JULIET & JULIET

KADIN KADINA

ERKEK ERKEĞE

CİNSİYYET
(GL haber)

MİTLER

GLK MÜZİK

GLK KİTAP

GLK SİNEMA

SAĞLIK

SÖZLÜK

CİNSEL BİLGİLER

MEKANLAR

Yazarlar

Merih Akalın

Zehra Akdoğan

Cengiz Aktar

Uğur Alper

Orhan Bahçıvan

Dr. Arı Balcı

Rüstem Batum

Şabo Boyacı

Doğan Cüceloğlu

Şuayip Dağıstanlı

Dilek Dalaklı

Önal Demirci

Tuğrul Eryılmaz

Aynur Gedik

Dr. Mehmet Gürsel

Hakan Kuyucu

Sevin Okyay

Hakan Onum

Dr. Erhan Özer

Dr. Ender Saraç

Robert Schild

Cem Şen

Aykut Tankuter

Umur Talu

Anna Turay

Metin Yahya Üster

Aret Vartanyan

Dr. Nesrin Yetkin

Erol Yurderi

Servisler
YENI Okurdan

Bizi desteklemek
İster misiniz?


Yardım

E-posta

Favorilerinize
Ekleyin


miniDEV'i Tavsiye Et

İletişim

miniDEV'i
Ana Sayfanız yapın

Reklamlarınız İçin

 Bu Sayfayı Beğendiysen Arkadaşına Yolla